You dont have javascript enabled! Please enable it!

Sesja na pustyni

Co robić kiedy wszystko jest zamknięte, a społeczna izolacja zmusza do pozostania we własnych czterech ścianach? Wycieczka na pustynie jest idealnym rozwiązaniem dla nas.

Sesja na Pustyni

W Emiratach teraz jest pięknie, słonecznie i chciałoby się spędzić cały dzień na dworzu, na plaży, placu zabaw czy basenie. Niestety obecna sytuacja nie pozwala nam korzystać z dobrodziejstw kraju wiecznego słońca. Egzotyczne warunki pogodowe za kilkanaście dni zmienią się i duża wilgotność powietrza sprawi, że wyjście na zewnątrz będzie męczące. Do tego prowadzone obostrzenia w związku z walką z koronawirusem mocno ograniczają możliwości wyjścia zwłaszcza z małymi dziećmi. Plaże są zamknięte nawet te prywatne hotelowe, baseny również (w Ajmanie, emiracie kawałek za Dubajem są wyjątki, tak jak w Ras Al Khaimah). Dlatego wybraliśmy się na pustynię, żeby oderwać się od codziennej rutyny i pooglądać piękny zachód słońca, a przy okazji zrobić kilka zdjęć. Mała sesja zdjęciowa na pustyni to doskonała okazja do zabawy dla dzieci i dla nas 😉

Uwielbiamy pustynię, wycieczki urządzamy sobie regularnie i zawsze kiedy mamy gości. Można się wybrać samemu, zwykłym autem i spędzić miło czas np. na pikniku. O “naszej pustyni” pisałam dokładnie  tutaj (kliknij).

Podobają Ci się efekty sesji na pustyni?

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: