You dont have javascript enabled! Please enable it!

Czy nam się nudzi latem??? Warner Bros.

Czy nam się nudzi latem??

W ogóle nam się nie nudzi! W Abu Dhabi jest mnóstwo atrakcji dla dzieci, z których warto korzystać szczególnie latem. Ma to swoje plusy.😊 Przede wszystkim na zewnątrz jest gorąco jak w saunie (pisałam o tym tutaj https://kinga.rashwan.pl/2019/06/fakty-i-mity-o-emiratach-czesc-2/), tak więc klimat sprzyja zabawom wewnątrz klimatyzowanych budynków. Po drugie, nie ma turystów i jest „pusto” co oznacza więcej przestrzeni do zabawy dla nas. Po trzecie, większość ekspatów wyleciała z kraju, na praktycznie cały okres letni, a to oznacza, że mamy tej przestrzeni dla siebie jeszcze więcej 😉

WARNER BROS.

Warner Bros. to całkiem nowe centrum rozrywkowe w Abu Dhabi, które zostało otworzone niecały rok temu, cieszące się wciąż dużą popularnością. Jest to ogromny kompleks, w którym znajdziesz nie tylko miejsca do zabawy dla dzieci i dorosłych, ale mnóstwo innych rzeczy. O całym kompleksie przeczytasz sobie tutaj https://www.wbworldabudhabi.com/en/explore-the-lands

W środku oprócz wspaniałej bajkowej aranżacji, w której czujesz się jak w takim prawdziwym bajkowym świecie, znajdują się różnego rodzaju atrakcje. Przejażdżki kolejkami, karuzelami, rollerkosterami, występy teatralne na scenie i przedstawienia, tańce, place zabaw dla najmłodszych dzieci, gry zręcznościowe, restauracje, kawiarnie, lodziarnie i sklepy z pamiątkami. Można tu kupić praktycznie wszystko ze swoim ulubionym bohaterem. Jedzenie jest bardzo smaczne i nie tylko dla dzieci, bo można zjeść „normalne” danie.

To jest idealne miejsce na spędzenie całego dnia z rodziną, a przy tym zabawa na całego dla wszystkich, nawet dla takich maluchów jak 2 letni Gabryś. Trzeba pamiętać, że wejście na każdą z poszczególnych atrakcji zależy od wzrostu dziecka i kilka jest już dostępnych dla maluchów od 90cm.

Może to nie jest najtańsza forma rozrywki, ale warta każdej złotówki jak dla mnie. Bilety do tanich nie należą i trzeba zapłacić 295 zł od osoby dorosłej, 230 zł od dziecka, a dzieci poniżej 3 lat mają bezpłatny wstęp. Jest też opcja dokupienia „fast track”, która dodatkowo kosztuje 150 zł od osoby, ale wtedy nie czekasz w kolejkach, żeby wejść na jakąkolwiek atrakcje. I szczerze polecam to rozwiązanie, zwłaszcza kiedy masz małe dziecko, które nie bardzo rozumie, że trzeba poczekać (czasami nawet godzinę w weekend). 

Pamiętam swoje bajki z dzieciństwa, Tom & Jerry, Jetsonowie, Flinstonowie, Bugs Bunny, ScoobyDoo i kiedy marzyłam spotkać się z moimi idolami. Teraz to była dla mnie prawdziwa przyjemność patrzeć jak moje dzieci zachwycają się tymi kreskówkowymi bohaterami „na żywo” w tym pięknym, bajkowym świecie. Ja sama się zachwycałam.

Czy warto się tam wybrać przy okazji pobytu w Emiratach??

Z całą pewnością tak. Cieszę się, że dzięki moim chłopakom mogę jeszcze raz przeżywać dzieciństwo. Bawić się w bajkowym świecie to spełnienie marzeń każdego, nawet dużego dziecka.

Mam nadzieję, że przekonałam Cię o tym, że warto odwiedzić, zwłaszcza z dzieciakami, Warner Bros. World. Jeśli masz pytania dotyczące tego miejsca, daj proszę znać w komentarzu, na pewno odpiszę.

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: