You dont have javascript enabled! Please enable it!

Jak TANIEJ spędzić wakacje w Emiratach ?

Można tanio zjeść w eleganckiej restauracji? Czy można płacić mniej za bilety wstępu na różnego rodzaju atrakcje turystyczne? Czy jest możliwość zapłacić połowę ceny za wycieczki na pustynie lub łódką?

Na wszystkie te pytania jest jedna odpowiedź: TAK, MOŻNA tanio spędzić wakacje w Emiratach!!!

Niedługo rozpocznie się sezon na wakacje w Emiratach, październik/listopad zbliża się już wielkimi krokami. Napiszę Wam jakie są możliwości, aby  zaoszczędzić na wakacjach w Dubaju czy Abu Dhabi na wszystkim jak najwięcej.

Jak wiadomo, zarobki tutaj są o wiele większe niż średnia krajowa w Polsce. Jednak każdy chce płacić mniej za wszystko, jeśli to tylko jest możliwe. Kto z nas nie lubi wszelkiego rodzaju zniżek czy promocji? Chyba każdy. A jak nie ma na nie ograniczenia czasowego, bo są dostępne cały rok, to przecież cudowna wiadomość 🙂

ENTERTAINER

Jedną z możliwości oszczędzania na wakacjach w Emiratach jest  Entertainer 🙂 Jest to aplikacja telefoniczna, którą zawsze masz przy sobie. Dzięki temu łatwo i szybko wyszukasz zniżki np według miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. To ogromne ułatwienie. Do tego dużo kuponów  przychodzi dodatkowo jako promocje miesiąca. Tutaj masz link, żeby zobaczyć jak ta aplikacja wygląda i co oferuje.

https://www.theentertainerme.com/Middle-East/UAE/Dubai/products2019

Jest to bardzo popularna forma oszczędzania na wszystkim w Emiratach. Szczerze mówiąc chyba każdy z mieszkańców jej tutaj używa, więc to nie jest żaden wstyd powiedzieć, że masz Entertainer i chcesz z niego skorzystać. Aktualnie ta aplikacja jest w promocji i kosztuje 195 zł. Normalnie trzeba za nią zapłacić ok 350zł (wiem, że pokazują większą cenę ale zawsze jest jakaś promocja) i ważna jest do końca roku. Czyli kupujesz Entertainera na dany rok. Dostępny jest albo na teren Dubaju albo na teren Abu Dhabi i Al Ain. Przylatując tu większą grupą możesz zawsze koszty aplikacji podzielić na kilka osób. Niektóre kupony są wspólne dla obu części, szczególnie te związane z atrakcjami turystycznymi jak Legoland, Wild wadi czy Ferrari world. Koszt aplikacji się zwróci bardzo szybko. Jedno wyjście do parku rozrywki kosztuje tyle samo lub więcej niż sam Entertainer.

JAK DZIAŁA ENTERTAINER

Zasada działania polega na tym, że zrzeszone restauracje, rożne atrakcje turystyczne, hotele, spa czy nawet wypożyczalnie aut mają ofertę 2 za 1 w postaci trzech kuponów każda. Jeżeli jesteście w grupie 6-cio osobowej to wszyscy możecie skorzystać z Enterainera bo to są 3 kupony do jednego miejsca. Oznacza to, że płacisz za jedno danie w restauracji, a drugie jest gratis. Płacisz za bilet wstępu np do parku wodnego i druga osoba wchodzi bezpłatnie. Fajna opcja co??? Co więcej, możesz zjeść z czteroosobową rodziną, piątkowy, pyszny, 4-godzinny brunch w eleganckiej restauracji w pięknym hotelu, płacąc tylko za jedną osobę (jeśli dzieci twoje mają mniej niż 6 lat). Więc oszczędzasz jeszcze więcej! W ten sposób możesz odwiedzić mnóstwo pięknych restauracji za dużo mniejsze pieniądze. To samo dotyczy pokoi w hotelach. Płacisz za dobę, a zostajesz dwie.

Oferta Entertainera jest ogromna i nie odwiedziłam nigdy nawet połowy miejsc, które się w niej znajdują. Musiałabym codziennie gdzieś chodzić 😉 Fajne jest też to, że część kuponów, w tej aplikacji telefonicznej, można sobie wysyłać na maila. To tak jak dawać koleżance wydrukowany kupon, żeby sobie z niego skorzystała. Gorąco zachęcam do skorzystania z uroków Entertainera i oszczędzania na wakacjach w Emiratach.

GROUPON

Drugą możliwością, dzięki której możesz dużo zaoszczędzić jest Groupon. Platforma działa na takiej samej zasadzie jak w Polsce i ma rabaty nawet do -90% na różnego rodzaju oferty. Tutaj możesz sprawdzić sobie aktualne propozycje Groupona

COBONE

Kolejną możliwością oszczędzania nie tylko w Dubaju czy Abu Dhabi, ale również w pozostałych Emiratach czy nawet Omanie jest COBONE. Jest to platforma, która działa na podobnej zasadzie co Groupon. Poniżej możesz sprawdzić jakie okazje przygotowała dla odwiedzających Emiraty.

https://www.cobone.com/en/deals/dubai

https://www.cobone.com/en/deals/ras-al-khaimah-northern-emirates

YALLABANANA

To również platforma, dzięki której można dużo zaoszczędzić w Emiratach. Zostawiam link, gdzie możesz przejrzeć sobie oferty tej platformy.

https://www.yallabanana.com/

Jak widzisz w Emiratach jest mnóstwo możliwości, dzięki którym można całkiem sporo zaoszczędzić. Daj znać w komentarzu czy wiedziałeś o takich możliwościach oszczędzania w Emiratach. Nie zapomnij przesłać tych informacji znajomym, którzy się tutaj wybierają na wakacje.

6 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: