You dont have javascript enabled! Please enable it!

Darmowy transfer dla pasażerów Wizzair Abu Dhabi – Dubaj

Transport bez dodatkowych kosztów? Na jakiej trasie będzie kursował autobus Wizzair? Czy wszyscy pasażerowie lądujący w Abu Dhabi będą mogli z niego skorzystać?

Jeśli lecisz linią lotniczą WizzAir do Emiratów, nie musisz się obawiać dodatkowych kosztów związanych z transportem do Dubaju. Od teraz wszyscy pasażerowie WizzAir będą mogli bezpłatnie pojechać autobusem z międzynarodowego lotniska w Abu Dhabi do Dubaju. Autobus zatrzymywać się będzie w Dubaju na stacji Ibn Battuta Mall. Stacja ta nie jest wybrana przypadkowo. Nie dość, że jest to duża stacja autobusowa gdzie możesz się przesiąść w inny autobus, to znajdziesz tam też metro. Polecam podróżowanie metrem bardzo. Tanio, przyjemnie i można pozwiedzać z okna podziwiając piękne widoki na jedne z największych atrakcji w Dubaju.

Free Bus for WizzAir passengers. RTA

Obecnie transport jest dedykowany tylko pasażerom linii lotniczych WizzAir w obie strony, a koszty jego wliczone są w cenę biletu. Oczywiście autobusy wyposażone są w przechowalnie bagażu. Pomiędzy stacją Ibn Battuta Mall, a lotniskiem w Abu Dhabi nie ma żadnych przystanków, to jest szybka trasa, zapewniająca komfort czasu podróży.

To jest bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy docelowo będą spędzać urlop w Dubaju, a lądują w Abu Dhabi. Przypominam, że za taksówkę do Dubai Mall z lotniska w Abu Dhabi trzeba zapłacić ok 300 zł. Poniżej znajdziesz rozkład jazdy z Dubaju do Abu Dhabi. W obie strony autobusy jeżdżą całą dobę 7 dni w tygodniu co godzinę. Nie trzeba wcześniej rezerwować miejsca.

Kto się wybiera niedługo do Emiratów??

Na oficjalnych stronach WizzAir pojawiły się wczoraj (7 września 2022) informacje o cenach biletów za przejazd 35 AED każdy. Zobaczymy jak odniosą się do tego władze bo RTA zapewnia wciąż, że przejazdy będą bezpłatne dla pasażerów WizzAir. Poniżej znajdziesz informacje na ten temat. Tak czy siak 35 AED za przejazd to i tak bardzo dobra cena w porównaniu z taksówką, tym bardziej, że autobus jest na miejscu na lotnisku w Abu Dhabi. Jest przez to małe zamieszanie, ale jak tylko pojawią się świeższe informacje to je tutaj zamieszczę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: