You dont have javascript enabled! Please enable it!

Fryzjer w czasie pandemii

Niby nic nadzwyczajnego, a jednak fryzjer w czasie pandemii to poniekąd wydarzenie. A co jeśli możesz skorzystać z usługi fryzjerskiej w swoim pokoju hotelowym? Jakie są koszty?

Wyczekiwany profesjonalista

Chłopcy uwielbiają chodzić do fryzjera. Z wiadomych względów przez ostatnie miesiące było to zupełnie niemożliwe. Szalejący koronawirus sprawił, że żyliśmy w izolacji, z dala od rodziny, przyjaciół, a nawet pracy. Dzięki temu mieliśmy szanse odkryć wiele swoich ukrytych talentów 🙂 Nawet ten fryzjerski, o którym pisałam tutaj 😉 Jednak profesjonalnego fryzjera nikt nie zastąpi.

Prywatny fryzjer w pokoju hotelowym? Ile to kosztuje?

Czego się nie robi, żeby zadowolić swoich gości hotelowych? Do tego tych najmłodszych z niemałymi wymaganiami 😉 Wiadomo, że wszystko! Ponieważ usługi fryzjerskie w hotelach to normalna sprawa, w czasie pandemii, dla komfortu gości można poprosić o przyjście fryzjera do wynajmowanego pokoju. Kosztuje to tyle samo co stacjonarna wizyta w salonie męskim (120 złotych od osoby). I w tym miejscu zaznaczę, że to normalna cena męskiego fryzjera. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej jeśli chodzi o ceny dla pań. Jest koszmarnie drogo!! Nawet jeśli weźmiesz pod uwagę tutejsze zarobki (do tego dochodzą dużo wyższe koszty życia, o których pisałam tutaj) 2000 złotych  za kolor, refleksy, podcięcie i ułożenie włosów to bardzo dużo!! Nie zapominaj, że wizytę trzeba powtarzać mniej więcej co 6 tygodni, a najniższa krajowa w Emiratach to 1500 złotych miesięcznie. Przykładowy cennik usług fryzjerskich zamieściłam poniżej. Można oczywiście znaleźć tańszy salon “gdzieś za rogiem”, jednak nie odważyłabym się do takiego pójść i skorzystać z usług. Ciekawostką jest tańsza niż w Warszawie usługa manicure i pedicure w eleganckim salonie kosmetycznym (komplet kosztuje ok 150 złotych). Nie wszystko w Emiratach jest takie drogie 😉

Liczy się satysfakcja

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że chłopaki na czele z moim mężem, mieli mnóstwo frajdy. Bawili się przy tym wyśmienicie, tak bardzo, że musiałam mieć kilka kadrów z tych chwil. Prywatny salon fryzjerski w pokoju hotelowym z pięknym widokiem na plaże i morze pozostanie na pewno cudownym wspomnieniem. I takich właśnie cudownych wspomnień życzę nam i Tobie jak najwięcej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: