You dont have javascript enabled! Please enable it!

Domowy salon fryzjerski

W czasach szalejącego koronawirusa i kilkutygodniowej izolacji w domu, kiedy wszystko dookoła jest zamknięte z  wyjątkiem sklepów, musisz sobie radzić samemu z wieloma rzeczami. Często możesz odkryć swoje ukryte talenty. Stajesz się bardziej kreatywny będąc w izolacji w domu. 

Zamknięte salony fryzjerskie od tygodni, zmuszają Cię do samodzielnego zaprowadzenia porządku na głowie. Czy to zrobienie “odrostu”, czy skrócenie włosów, staje się nie lada wyzwaniem, kiedy przyzwyczajony jesteś do korzystania z usług specjalisty – profesjonalnego fryzjera. Domowy salon fryzjerski jest całkiem fajnym pomysłem na sprawdzenie swoich umiejętności. Przecież wiele razy widziałeś jak to się robi 😉 

Pierwszy raz

Chłopcy byli zachwyceni kiedy tata zapytał czy robimy nową fryzurę. Pojawiły się też obawy u modela na krześle jak tylko zobaczył spadające włosy. Przecież to był pierwszy raz w domu. Pierwszy raz taty. Mina Gabrysia przy tym bezcenna.

Na szczęście nie było tak źle, wręcz przeciwnie, efekt był super 😉 Do tego okazało się, że wizyta w salonie fryzjerskim nie jest niezbędna i można zaoszczędzić!  Śmiało można w razie potrzeby powtórzyć strzyżenie w domowym zaciszu. Dziecko jest zadowolone, a to przecież najważniejsze!

Odważyłbyś się i spróbował swoich sił jako “domowy fryzjer”?? 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: